Pogledaj jedan post
Old 29.03.2017., 10:32   #153
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
Ok

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
a kaj vama pise drugacije?

Ja sve koje znam da im djeca imaju individualizirani pristup, svima pise da imaju takav nacin do kraja skolovanja - mozda to ovisi o razlogu zbog cega je pritup individualiziran? Ali eto mi smo tu gdje jesmo zbog koncentracije a od frendova mali zbog disleksije. Za jendog malog znam da ima problema sa disleksijom i disgrafijom a za ovog jednog nisam ziher zbog cega.

Mene jedino u svemu zivcira sto imamo preporuka za malo obilaziti logopeda iako ne znam zasto jer mali dobro cita i ima super razumijevanje procitanog, ali ocito je to preporuka zbog te koncentracije i kada sma zvala Suvag oni su me otkantali jer ne priznaju nalaze iz Kukuljeviceve nego traze da napravimo novu obradu kod njih i prvi termin za pocetak obrade nam bi bio za nekih 6-7 mjeseci a cijela obrada bi se razvukla na slijedeih 3-4 mjeseci po njihovim rijecima
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom