Pogledaj jedan post
Old 11.05.2012., 19:03   #736
Quote:
Pekara kaže: Pogledaj post
Sad se postavljaju pitanja, kako im proturijeciti?, kako se oduprijeti manipulaciji?, pa to je bar lako.. Budite dobri prema njima, , oni vole kad zivite u strahu ispunjeni neg. Energijom, da imate strahopostovanje prema njima, vi radite bas suprotno, volite ih, i to ce ih dotuci..
Oni vole kad imaju ogromnu moć i znanje nadohvat ruke s kojom nas mogu vući za nos kao što to rade stotinu godina. Svi smo mi dio nečega što nije život sam prema tome sasvim je prirodno da nikoga ne voliš dok si živ ovdje. Ljubav je odavno bila otjerana iz srca ljudiju njome zamjenivši lažnu.

Quote:
Ima anti-illuminati skupina, jedna se zove g.f.l(galactic federation of light), lightworker's(svjetlosni radnici), dakle rade na svjetlu.. U izbivanju iz tame.. Vjerujte to izbivanje je blizu..
Aww. Nekoliko ljudi tzv. duhovnjaka koji meditiraju i šalju ljubav i svijetlost u atmosferu protiv bolesnih luđaka i njihovih milijuna demonskih legija spojenih u jedan hive-mind zvan na zemlji kao Lucifer, svjetlonoša, svijetlo predstavlja prosvijetljenje, zato se zovu illuminati a ne zbog toga što su zloupotrijebili taj naziv. Sam vrh piramide sija svijetlo, donosi svijetlo. Spoji djelove sad. Što misliš, tko če pobjediti?

Sve te fore tipa "galactic federation of light" itd itd koje si napisao su i stvorene od njihove strane da bi se ljude navuklo na krivi put. New age ti tome i služi prijatelju moj.

pozz.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom