Pogledaj jedan post
Old 13.03.2007., 14:59   #7
Quote:
Borovnica kaže: Pogledaj post
da to se i meni činilo, ali zašto je tim svim novinarima bilo toliko napeto navesti da je cura umrla od bulimije.
meni se cini da bi sasvim dovoljno senzacionalizma bilo i u natpisu: DJEVOJKA POPILA RED BULL VOTKU I UMRLA bez da su uopće spominjali bulimij.

zašto misliš da se baš mladi ljudi ruše i umiru?

ja bih se izbezumila da mi se netko pred očima sruši i umre
Evo u zadnjih godinu dana znam za 2 slučaja. Dečko od 27, lijepo sjeo ručao i samo kolabirao u prazan tanjur. Doma su se počeli smijati, mislili su da izvodi. Kad su skužili da neš stvarno nije uredu, probali su ga reanimirati al niš. Na obdukciji su mu pronašli srčanu manu koju je imao od djetinjstva, ali nigdje nitko to nije bio otkrio. Čovjek je bio u vojsci, bavio se sportom...sve ok, i tak odjednom ode.
Znam i za još jednog dečka, samo je on znao za svoj problem i liječio ga je, rekli su mu da se može s tim živjeti ali da se mora paziti da jede zdravo da se ne opterećuje previše...i opet isto, poslije ručka je prilego i nije se više ustao.
Život ti je nažalost nepredvidiv...umiru i stari i mladi, ovako ili onako...ljudi umiru i to je jednostavno tako, nažalost. Ono što mi možemo je pokušati živjeti što zdravije i kontrolirati svoje zdravlje kako bi smrt dočekali u starosti.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom