Tema: Sai Baba
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2009., 02:13   #1
Sai Baba

kao prvo se ispricavam ako sam na krivom mjestu postavila topik,nsam se mogla odlucit za religiju ili tu...

inace neznam puno o njemu,samo iz prica poznanika.dali mi neko moze objasnit taj fenomen SB-e,jedna bliska osoba ide na te seanse,mitinge ili kako vec pa me zanima sta tolike ljude fascinira,koja je glavna vodilja ili tema tog pokreta?
mislim,svaka religija ima neku filozofiju,al imam osjecaj da se njemu priklanja dosta ljudi koji su se razocarali u konvencionalnim religijama i misle da je ovo nesto pravije od drugih.
konkretno zivcira me kako ta jedna doticna osoba,koja mi je draga,stalno hvata priliku da mi prica neke pricice kad je SB bio mlad,pa je ovo ili ono.
i zanima me zasto,ako sam dobro zakljucila,ti ljudi ne zive u sadasnjosti nego vjeruju da pravi "zivot"pocinje poslje ovog zivota,da ovaj zivot nije stvarnost?
zasto se moraju tjesit da zivot kakav imaju ovdje i sada nije dobar,al to nije pravo nego ih pravo blazensvo ceka nedje drugdje,nekad?
i da,dosta dobrostojecih ljudi se nalaze u tim krgovima koliko sam primjetila.mozda nije pravilo.
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom