Pogledaj jedan post
Old 17.03.2009., 15:58   #55
Odricanje vlasnistva? To ne pise u izjavi.....
a pitala sam samo je li znas da ja djabe ne pisem, ne trebaju po 2-3 ista odgovora

Blaah situacija je slijedeca...

Ako si prepisao ono sto pise na suglasnosti i izjavi tocno onak kako i stoji mislim da na zalost necete moci nista napraviti... pise samo u izjavi da je suglasna da se upisu u zemljisne knjige al ne pise kao sta? kako? zasto? da u izjavi stoji da se odrice ili ostavlja vlasnistvo nekretnine to bi jos moglo proci i kao nekakva oporuka (uz svjedoke) ili da pise da je suglasna da se xy kao vlasnici nekretnine upisu u zemljisne knjige ... ta Izjava je ne jasna ( iako opcenito podrazumjeva za sto je ali ponavljam ne pise konkretno sta) i po mene nece proci ni kod sudaca ni kod biljeznika Cut cete u ostalom sta vam kaze biljeznik kad mu Izjavu pokazete, otidjite mu par dana prije ostavisnke pa vidite (sa izjavom)...

Po meni cete morati pokrenuti postupak za naknadno pronadjenu imovinu kako bi na ostavinu pristupili tetini nasljednici koji se odmah mogu odreci te nekretnine u korist pokojnog tate i rodice i odmah da vele biljezniku da se ne misle zaliti (kako bi se dobio na ostavinu zig pravomocnosti). E sa tom ostavinom Vi dalje mozete pristupiti ostavini iza pokojnog tate.... Naravno sad ne znam u kakvim ste svi odnosima i kako ce nasljednici od tete na to reagirati, postoji sansa da ce netko raditi probleme, htjeti svoj dio ili novce ali za pocetak ponudite da vi sve troskove ostavinskih snosite sami .
pistacija is offline  
Odgovori s citatom