Pogledaj jedan post
Old 18.06.2012., 21:00   #62
Quote:
chevrolet kaže: Pogledaj post
malo sam citala ovu temu koju sam slucajno nasla u google trazilici....

s obzirom da je ovo mjesto na forumu jedini kutak gdje bi mogla pronaci nekog tko bi me razumio.... danas sam morala uspavati svog macka starog skoro dvije godine..... bol je prejaka..... ne dozivljavam ovo prvi puta, ali svaki put kao da je prvi.... tjesim se da je sad na boljem mjestu i da ne osjeca vise ikakvu bol, ALI zdrav razum ne pomaze u ovom trenutku....

jel ikad ito bio prosutan pri uspavljivanju svojeg ljubimca? jel istina da se ne pate tada? grizem se sto sam izasla van iz ambulante kad su mi rekli...
Ugh, žao mi je

Koliko ja znam, životinju se prvo uspava, a tek kad zaspi ubrizga se sredstvo koje zaustavi rad srca. Tako da vjerujem da mačak nije patio.

Vidim da ti je teško, i znam da razum ni argumenti ne vrijede sad ni pišljiva boba. I naravno da je osjećaj kao da je prvi put, svaki ljubimac je posebna jedinka. Razumijem da se grizeš i misliš da si možda mogla/trebala ostati s njim, ali možda bi ti bilo prebolno gledati ga kako odlazi.

Žao mi je ako je ovo jedino mjesto na kojemu možeš dobiti utjehu; imaš li nekog koga možeš nazvati, da fizički bude uz tebe i da te barem malo utješi?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom