Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 21:40   #163
Ovisi koji i ovisi kakav.
Nisam nešto puno puta prekidala u životu, ali svaki je bio "gadan" na svoj način.

Nema to toliko veze sa navikom koliko... Više boli ako je iznenada i ako je na ružan način.
Kad sam se rastajala to je trajalo i ustvari sam razvod braka prebolila dok smo još službeno bili u istom.
Neke situacije prije i neke situacije poslije su došle puno više "iz vedra neba" i na puno ružnije načine, tako da su me ustvari više povrijedile, a samim time mi je onda bilo i teže nastavit dalje.

Što se pak podsjećanja tiče... Meni se i dan danas desi da kad lutam po knjižarama i vidim neku knjigu koju bi moj bivši muž htio pročitati pomislim "jebote, nemoj, nije baš primjereno da mu kupuješ išta" . I onda ti bude malo krivo jer znaš da bi se on veselio toj knjizi, a da bi tebi bilo ekstra drago kupiti mu nešto što je njemu nedostupno.
E sad... Za neke druge stvari i za neke druge ljude bi reakcija bila puno drugačija iliti bilo kakav podsjetnik bi završio mojim traženjem najbližeg skrivenog kutka u koji mogu otić plakat .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom