Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 17:49   #54
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ali ima hrpa nelaganih i nedobro plaćenih radnih mjesta pa ne dajemo svim tim ljudima 5 kn da lakše prežive mjesec.
Koji?

Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno ovo ostavljanje i do 50kn frizerki?
Sto god da je radila s kosom, to ima svoju cijenu i tu uslugu placas. Cemu onda i dodatnih 50kn? Zbilja ne kuzim.
Ok, 50 je poprilična cifra, ali ja sam svom danas ostavila 20 kuna - šišao me, pa sam još kad je bio gotov, ipak se se sjetila da bi ja još da mi skrati šiške, a s obzirom da frizura treba za ponedjeljak ujutro, baš se potrudio da što čvršće napravi frizuru... vidiš da se trudio.
Inače mu za feniranje ostavljam 10 kuna. Zadovoljna sam njegovom uslugom i tako iskazujem svoje zadovoljstvo

Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Generalno sam primijetila kad se s nekim skompaš i postaneš mu zakleta mušterija u većini slučajeva te nakon nekog vremena prestanu poštovati kao bilo kojeg klijenta u nizu i počnu fušeriti.
Glupost. To nema veze sa "skompanošću", nego s nečijom odogovornošću.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom