Pogledaj jedan post
Old 01.03.2007., 21:08   #35
krititiranje prijateljica
još kritiziranja prijateljica
potiho prigovaranje zbog frenda (nula seksualne napetosti prisutne u tom prijateljstvu, ko brat mi je bio)
"ja ne želim da ti koristiš iste riječi dok pišeš poruke meni i njemu"
drama kad me zvao na mobitel oko 1o navečer a ja kod frenda
moj favorit: totalni cirkus jer sam na netu. dakle, priča ide tako da sam ja onomad imala namješteno da mi je sig u mejlu icq uin i onaj cvjetić. i tako on čitao mejlove, i vidio da je moj cvjetić zelen, došao mi na ajsikju i popizdio naskroz jer sam ja na netu umjesto da sam njega nazvala.

ništa on meni nije srao, nije bilo "ne smiješ" nego "mene to jako boli šmrc cmolj kme" i "to je jako žalosno" izrečeno prijekornim tonom. pa ga je tako jako boljelo što ja imam prijatelje, recimo.. jer što će mi prijatelji kad imam njega
suptilna poruka je da sam zla i bezosjećajna i kako mu to mogu radit a on mene tako voli.


Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.
ja jesam. to nije ljubomora isprovocirana guranjem jezika "prijateljima" u uho nego bolesna posesivnost.


(e da, ja nisam bila ni drolja ni fufa ni ne znam šta, to je bilo na početku srednje, nisam ga nikad prevarila, nisam barila okolo dečke, nisam se jebala sa svojim prijateljem u 1o navečer, ustvari, nisam se uopće jebala do svoje 17. a s njim sam prekinula sa 16. )
alexxx is offline  
Odgovori s citatom