Pogledaj jedan post
Old 25.11.2012., 13:03   #20
Quote:
nata zadar kaže: Pogledaj post
Nemaš se zbog čega brinuti...ja od rođenja imam jaku alergiju na penicilin...kako imam 34 godine onda zamisli koliko sam puta do sada bila bolesna i liječila se antibioticima...ta doktorica na zamjeni nema dvi čiste u glavi, ako ti je rekla da ti nema što dati jer si alergična..postoji široki spektar antibiotika koji nisu na bazi penicilina i koje možeš koristiti..međutim ionako ih sama ne možeš kupovati bez liječničkog recepta tako da se slobodno opustiš i ne brineš..ja sam liječila i upale pluća i bronhitise i upale mokraćnog kanala i upale grla i ko zna što sve ne antibioticima...i ima ih ko u priči...sumamed je samo jedan od njih....

btw ni ja ne smijem koristiti ceporex

Ajme, hvala ti od srca, daga Nata! Ma, ja pak stvarno nisam imala razloga baš uzimat antibiotike, pa ni ne znam... Ovo mi je bio prvi susret s tom problematikom od onda kad su mi roknuli Klavocin pa sam završila na Rebru prije 10 godina, tak da se u međuvremenu nisam ni zapitala kaj i kak... Tek sad, kad sam nedavno sama zgurala taj bronhitis i ostalo, mi je palo na pamet da se tak nešto može jednog dana ponovit - a kaj onda, ak sam tak doomed da ne smijem ništa...

A i ta doktorica na zamjeni kaj je bila... Ono, fakat sam zatiltala, al me bez pardona poslala doma s tim kak mi niš nemre dat i kak mi se ne može pomoć, a ak mi se sve još pogorša - da odem u bolnicu, isl. Srećom, sve prošlo, al ne možeš se ne zapitat, kaj da nije? Il da danas sutra moram npr. na neku operaciju, ili bez veze, nekaj pokupim, a ono - -

Hvala ti, Nata; ma frigaj jednu doktoricu, ionak nije to moja "glavna", koje tada nije bilo; sad mi je glavno da znam da stvari objektivno ipak nisu tak crne, u slučaju da mi jednog dana nekaj zatreba!
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom