Pogledaj jedan post
Old 28.02.2007., 13:14   #15
Može se nabaviti i Mireo karta koja se može instalirati na pocket pc i slične uređaje, detaljnost je gotovo do kućnog broja, znači postoje gotovo sve ulice u gradovima, čak ima-što me iznenadilo i neka mala mjesta u baranji.

Postoji mod i za pješake, računa potrošnju goriva, udaljenost i ima zvučni signal.

Cijena i nije nešto previsoka, mislim da je oko 1.700,00 kn ali treba provjeriti, a ako imate nekog tko zna uhakirati onda ne košta ništa

Što se tiče same navigacije, postoji vam firma u Vukovaru koja radi ugradnju navigacije u vozila a opcije koje se dobiju s njihovim uređajem su neograničene, ja sam sebi ugradio i imam sve, od opcije gašenja i paljenja vozila do kontrole potrošnje goriva i identifikacije vozača preko otiska prsta i dobije se karta kompletne europe i rusije.

Kad pišem ovo o gašenju i paljenju vozila, to znači da kada se vozilo ugasi preko uređaja nema šanse da ga se upali dok uređaj ne pošalje signal kompjuteru u vozilu da ga se može upaliti što je idealna zaštita od krađe

Ima tu još dosta opcija koje nisam napisao.

Ako nekoga zanima ova druga opcija neka se javi.

Pozdrav!
__________________
Moje stranice: www.rentacar.anatri.hr, www.anatri.hr
"Djeca su najveće bogatstvo!"
TryGor is offline  
Odgovori s citatom