Pogledaj jedan post
Old 11.03.2005., 09:25   #31
Quote:
talia kaže:
A, masturbiraju da bi uzivali sami u sebi

A sto ako nisi u vezi?

Ja ne mislim da je mastrurbiranje uzivanje u sebi.
Ja ne masturbiram, ne sjecam se ako sam ikad..preferiram muske.. masturbiranje mi je nekako prazno..imam neku moc da mogu nac tipa ako mi se to vec hoce ali skoro nikad od svije 16te po tom pitanju nisam bila sama.. i vecina tipova s kojima sam bila su mi seksualno odgovarali....stajaznam.. mislim da 'imam oko' za pikirat pravog tipa...
Uz sve to.. nisam ovo izmislila.. meni se dogadja CESTO da dozivim orgazam, a da nista ne radim, iliti cackam sto Natch kaze.. jednostavno trebam samo 'malo cudnije' sjest u kaficu, na sastanku, ne znam da li to ovisi o stolici.. mislim da ipak da..i onda taj neki jak i lijep osjecaj podje..malo se meshkoljim ( nekad i od iznenadjenja) posebno ako sam na nekom vaznom sastanku, ali ne vjerujem da je itko od mojih sugovornika ' ikad primjetio'.. osjecaj mi se nije nikad dogodio dok sam hodala.. uvijek se dogodi kad sjedim.. i mislim da sam ga u stanju umno kontrolirat ili intenzivirat/deintezivirat.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom