Pogledaj jedan post
Old 01.03.2010., 14:58   #91
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
kod mene je bila slična situacija za MAXTV. Nakon što sam ga uredno vratio nakon 2 mjeseca stiže račun za MAXTV 150 kn, više se ne sjećam točno što je bilo u opisu računa isto kao neki promet (pazi na maxtv-u promet). Nakon što sam ih nazvao i reko da je vjerovatno došlo do neke zabune jer sam sve uređaje vratio i otkazao uslugu (prije 2 mjeseca), odgovor je bio da su ostale aktivne neke korisničke šifre i mene neka cura s druge strane linije uvjerava da sam ja te šifre mogo koristi na nekom drugom maxtv-u. Vidjeh da od toga nema ništa nego uzet papir i olovku i pisat prigovor, odgovorili su mi u rekordnom roku i rekli da zanemarim taj račun.
Ja sam imala taj slučaj sa max adsl-om. radi se o tome da oni iako ti raskinu ugovor ili ti on istekne ,zahtjevaju da se u t-centru odjavi korisničko ime i lozinka jer smatraju da se ono može koristiti na tuđem max adsl priključku odnosno routeru. naravno kod raskida ugovora ti to nitko ne spominje već ti lijepo pošalju račun za idući mjesec pa reagiraš i onda se izmotavaju.
ja sam pisala prigovor i otišla u t-centar napravit odjeavu, ali sam nakon par dana dobila račun i za sljedeći mjesec, i nakon mjesec dana opomenu pred isključenje( a kod drugog sam operatera već bila 3 mjeseca).
nakon mog poziva saznala sam da moj prigovor nisu ni zaprimili(poslan poštom, mailom i faxom), te mi rekli da pošaljem ponovno. do dan danas nisam dobila odgovor iako je prošlo nekoliko mjeseci. sad samo čekam da mi dođe opomena pred ovrhu ili tako nešto
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom