Pogledaj jedan post
Old 09.04.2011., 14:54   #20
Quote:
Capitalist kaže: Pogledaj post
Ufff, svako malo se nadje neki alternativcic koju za vrijeme debelog radnog vremena sjedi doma i lupa po keyboardu o zloj Americi i zlom kapitalizmu, pa se skupe forumske komsije sa istoka, pokoja kriptokomunjara i imamo bal. No unatoc tome Amerika jos je tu, spremna na nova iskusenja koja buducnost nosi. No, zanimljivo da o rasizmu pise netko tko oko sebe imam 100% etnicki cistu okolinu, toliko razlicitosti koliko ima u Americi nikada nije niti vidio, par Rome u HR ne moze smisliti, a Amerima alternativac docira o rasizmu. Prije 3 godine su laprdali kako nema sanase da Barack pobijedi, jer Ameri su rasisti. Nikako na zelenu granu sa tim ameromrscima. No unatoc tome, ona je tu, jaca nego ikada, bode u oci sve alternativce sa Cvjetnog trga, titoljupce i ostali ultraljevicarski trash. Vijor se zastave kapitalizma (McDonalds-ova i Coca-Cola-ina) Crvenim trgom Moskve, pobijedila ta zla Amerika komunizam, mislim da mozemo izaci na kraj i sa par alternativaca, neka laprdaju, ako ih veseli. Neka pati koga smeta, jer ipak je taj americki svjetonazor za slobodom omogucio alternativcu da pljuje i kaki po svemu i svacemu, bez bojazni da ce mu marsal poslati roditelje na Goli. The democracy will cease to exist when you take away from those who are willing to work and give to those who would not, by Thomas Jefferson.

P.s. Pokretacu teme, bolje se primi posla, a ne sto dangubis u 11.00.
Kako loše. kako providno i kako amaterski.

Da rezimiramo. Forumaš nadimka "Kapitalist" sa diskutabilno suptilnim avatarom kojeg se potrudio napraviti nebi li napraivo "stejtment" na forumu gdje obitavaju siromašni i lijeni Hrvati koje će on naučiti radu iz Zemlje Snova je meni pokušao spustit kajlu na vrlo, vrlo plitak (tipično) način.

Ne želim nikog ovdje vrijeđati, ali lokacija, faking OHAJO, me već tjera u smjeh prije nego li krenem osramotit ovu gomilu laprdanja od Kapitaliste.

Ohajo. Da si bar živiš u nekom gradu u Americi, nego Columbus, Ohajo. Ekonomija vam se bazirala na LeBron Jamesu, šta sad ima tamo? Dilanje po selima na relaciji Dayton Youngstown Cleveland Cincinnati? Ohajo...LOL

No dobro. Idemo redom.

Quote:
za vrijeme debelog radnog vremena sjedi doma i lupa po keyboardu o zloj Americi i zlom kapitalizmu, pa se skupe forumske komsije sa istoka, pokoja kriptokomunjara i imamo bal.
Ti znači znaš gdje se ja nalazim, gdje mi je radno mjesto i kad mi je radno vrijeme? Ili tipično dotepenski misliš da ako te šef tjera da radiš od 9 do 5 a ti to odrađuješ nebi li pokrio overhead koji ti visi nad glavom narednih 55 godina iz kojeg te jedino može izvuć loto ili drugi loto?

Ti misliš da vrijediš više jer ovdje nisi bio sposoban zaradit kintu pa si išao bit OFR u Ameriku i umjesto 500 dolara zarađivat 5000? Ja sam forumska komšija? Znači ti si rasist, mrziš srbe, oćeš mi nabit na nos etiketu primitivca to jest srbina (jer to su očito za tebe jedino dovoljno jake uvrede) i onda dva reda kasnije tupit o toleranciji?

E moj Ohajo igraču, možeš ti pobjeć iz kaldrme ali ona neće nikad iz tebe, zapamti. Koga ti foliraš...

Quote:
No, zanimljivo da o rasizmu pise netko tko oko sebe imam 100% etnicki cistu okolinu, toliko razlicitosti koliko ima u Americi nikada nije niti vidio, par Rome u HR ne moze smisliti, a Amerima alternativac docira o rasizmu.
LOL kakav plitak i jadan blef, različitosi ima svugdje, reci mi genijalcu subjektivni jednu državu koja je 100% "čista" pa da ti dam medalju, šta se foliraš tom rayličitošću u Americi kad se po tvom načinu pisanja vidi točno šta misliš o crnoj, španjolskoj i ostaloj manjini.

Ali sad ćeš njih uzet, kad ti odgovara, kao argument tolerancije. Kako jadno.

Quote:
Prije 3 godine su laprdali kako nema sanase da Barack pobijedi, jer Ameri su rasisti. Nikako na zelenu granu sa tim ameromrscima. No unatoc tome, ona je tu, jaca nego ikada, bode u oci sve alternativce sa Cvjetnog trga, titoljupce i ostali ultraljevicarski trash.
Jača nego ikada? LOL...moraš bit...ma moraš bit talentiran za bit na ovom nivou diluzije.

Svaka čast. Ohajo. LOL

50 milijuna Amerikanaca na food stamps.

http://news.bbcimg.co.uk/media/image...employ_464.gif

Jačiji nego ikad i to ste jačiji od najjačijih. God bless whoohoo, dotepenac. Jesi dobio zelenka na regularno ili si se oženio za papire?

Quote:
P.s. Pokretacu teme, bolje se primi posla, a ne sto dangubis u 11.00.
Vrati se na selo, momče, jer kad ti za koji mjesec tamo počmu gradski neredi među narodom kojeg je tvoja Korporativna Amerika opljačkala, mislim, sudeći po tvom stilu pisanja, da nisi nimalo spreman preživjet u takvom svijetu.

Kapitalizam...to je tebi stran pojam, i očito je da ne znaš šta je to, kao šta ne znaš ni šta je demokracija.

I jedno i drugo su utopijske ideje, neuspjele, propale, da nisu, nebi sad FED printao trilijarde dolara i nebi porezni obveznici bez suglasnosti bili opelješeni od države da spase privatne kompanije koje su se kockale na burzi sa njihovim novcem.

Jednog dana će i tebe to pogodit, znaš po čemu znam to? Jer da si jedan od tih korporativnih kriminalaca koji svoju pljačku brane sa parolon "kapitalizam", nebi ti postojao na forumu.

Činjenica da ti treba ovakav neki ventil za popovanje je već dovoljni dokaz koliko si nebitan igrač, i pitanje je vremena kad će taj opjevani "kapitalizam" i "demokracija" i tebe zapast.

Možda kad Wal-Mart odluči od tog tvoj sela napravit mall pa ga preore a tebi za utjehu da ček na 500 dolara ili tako neki scenarij.

No, ne brini. Ti i dalje dolazi nama na forum, i svakome ko kaže da republikanci i demokrati u sprezi sa bankama pljačkaju porezne obveznike, ti ga nazovi komunistom, srbinom ili srpskik komunistom.

Indoktriniran si, mora da nisi imao ni za biber ovdje a sad u Ohaju možeš kupit sav biber kojeg ti srce poželi, od tu dolazi tvoj veliki patrijotizam.

God bless. Jer je Amerika zemlja tolerancije, tako da je toleratno "bog" blagoslovi. Ove ostale vjere nek se gone u pustinju natrag na deve. Fuck yeah.
Mac Anony is offline  
Received Infraction