Pogledaj jedan post
Old 03.06.2007., 14:57   #13
Quote:
Niko81 kaže: Pogledaj post
Može mi pričati tko što hoće, ali ići na prijemni za geografiju je čisti promašaj i gubljenje vremena. Iskreno, ne žalim što sam pokušao ali to mi je bila škola i drugi puta sam pametnije. radije razmisli o nekom drugom zanimanju jer ako upadneš na geografiju ja ti plaćam put oko svijeta! Eto, to je bilo moje iskreno i osobno iskustvo s PMF-om. Ne znam kako je u Zadru, ali u Zagrebu se ne nadaj upadu na taj faks, posveti vrijeme nečemu sigurnijem ili predaj papire na još jedan faks. I da, uči matematiku, to jedno pitanjce je i mene strefilo, iako sam test riješio skoro 100%. Ono što me najviše boli je to što sam imao sve odlične ocjene, a test mi nisu dali na uvid jer mi nije bilo jasno kako to da nisam primljen. No, ja ipak nemam mamu i tatu ili možda neku tetku u nekoj važnijoj instituciji da me već sada, 2-3 mjeseca prije prijemnog "upiše" na željeni faks
žao mi je da si na taj način "izvisil" , ali neznam baš jel točna tvoja teorija zavjere... imam u obitelji osobu koja je završila isti taj fax, a upisala se bez raznih "veza"... druga osoba koju znam isto je upisala, sad studira prvu godinu, isto bez da je ikakve mame ili tate imao da ga proguraju. ne kažem da se to ne događa, sigurno da takvi slučajevi postoje, uostalom znam iz prve ruke kakvo je stanje na geografiji... al da se nemože upast, oprosti al to nije istina
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom