Pogledaj jedan post
Old 02.02.2006., 15:28   #7
joj, ja bas volim teletinu
mozes je punit pa ispec u pecnici, ili snicle u saftu s vrhnjem i gljivama, ili narezat na kocke pa dinstat sa paprikama i graskom, ili na varivo s krumpirem i mahunama ili jedno od meni drazih snicle s kaduljom-to je jako brzo za15-ak min gotovo- idealan izbor za brzinsku veceru kad dodjem kasno izgladnjela kuci
snicle istuces, posolis, popapris
na svaku sniclu stavis po fetu dobre kuhane sunke i jedan list svjeze kadulje, prihvatis cackalicom, samo lagano da kadulja i sunka ne otpadnu
pobrasnis onu stranu na kojoj nije sunka i stavis peci na malo ulja u tavu prvo onu stranu koja je pobrasnjena a onda kad je peceno okrenes i isprzis stranu na kojoj je sunka
Zalijes sa malo vrhnja za kuhanje i kap vodice (samo malo ne treba biti puno safta), pustis samo kratko da se vrhnje zagrije, ako treba dosolis i to je to.
Ne smije se vise kuhati nakon sto si dodala vrhnje jer su snicle vec potpuno ispecene pa ako ih nastavis kuhat postat ce zilave.
Brzo i super ukusno, pase s njokama ili kroketima mada ih ja cesto smazem samo s kruhom jer nemam vremena jos za kuhat prilog a meso je zacas gotovo
undercover is offline  
Odgovori s citatom