Pogledaj jedan post
Old 29.12.2011., 12:21   #19
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je imao manji broj partnerica nego ja partnera, tj. općenito mali broj za muškarca od 28 godina. Inače je i jako sramežljiv i jako pazi kako se ponaša, kako priča i sve preda mnom. Inače često cugamo jer smo mladi pa i izađemo, al nije to to, opet me ne ljubi i nije strastven.
Znam ja što znači pravi muškarac. Ovaj se ni ne usudi npr. klitića dirati točno vidim, kad ga i dirne onako nije siguran dal je dobro pa si valjda misli bolje onda da joj ga samo stavim. Makar paše to meni, dapače, al voljela bih da prijeđemo na tu razinu.
Ima istine u tome kad te jedan pojebe onako kako spada, istinski, teško je zaboraviti ga. Tako je ne mogu tog tipa s kojim sam prije njega bila (i na početku veze ga i s njim prevarila). Taj tip je SAVRŠENSTVO. A imala sam i prije njega pravog muškarca u seksu. Ovaj da me bar ljubi kod seksa ak niš drugo. I tu i tamo macu dirne.
pa reci mu tokom seksa POLJUBI ME ...šta je to tako teško?uzmi njegovu ruku i stavi je dole na tvoju macu...pokaži mu reci mu....samo tako će se opustiti jer on ne zna šta treba jadan uraditi...pomogni mu
sarea is offline  
Odgovori s citatom