Tema: Facebook
Pogledaj jedan post
Old 10.03.2009., 01:58   #203
meni je facebook cool stvarcica. vec sam godinu dana vrlo aktivna, nasla sam SVE ljude koje sam ikada upoznala,cujem se sa poznanicima, prijateljima...najvise koristim chat, statuse....grupe su mi totalno cool......ima jedna jako dobra "BIO SAM NORMALAN A ONDA SAM NAPRAVIO NALOG NA FACEBOOK-U" (za sve ovisnike hehe)
jako me nerviraju umobolne aplikacije i to redovno odbijam (sve vrste most good lookin person on facebook, suck my lolipop, igrice itd)

a najveca glupost su mi osobe koje
1. salju drugim, nepoznatim ljudima frend request (a ta osoba zivi na drugom kraju svjeta) ? cemu to? nije mi jasno!
2. osobe koje prihvataju takve pozive, te u svojim profilima imaju 600 prijatelja. ko poznaje 600 ljudi? niko. kako debilmo...

ja cak sa nekim poznanicima necu da budem prijatelj, ne treba mi. eto, nasli su me neki ljudi iz osnovne, i prihvatila sam prijateljstvo, ali se uopce nismo dopisivali - sad mi je glupo da ih izbrisem, i zaista me ne zanimaju njihove novosti, slike, statusi, ali srecom ima ona opcija na pocetnoj stranici skroz dole "POSTAVKE NOVOSTI" gdje se moze regulirati cije novosti zelis vidjeti a cije ne....to mi je super!

sigurno je da sam blago ovisna, dan mi pocinje i zavrsava facebook-om, ali ne ometa me od mojih obaveza i zivota. kad sam kuci, pogledam par puta sta se desava, ali da sad zbog toga necu ici van, u kino, setnju, klub, sa deckom itd - nema teorije.

najbolja stvar na facebook-u mi je sto se profil moze totalno zakljucat da apsolutno niko, osim prijatelja, ne moze vidjeti nista osim imena i prezimena, i profil slike.......
Monika25 is offline  
Odgovori s citatom