Pogledaj jedan post
Old 16.03.2007., 11:32   #3
Quote:
juan maria birnbaum kaže: Pogledaj post
Pa je li moguće da ovo nikoga ne zanima? Svi imaju super isplanirano druženje s djecom, ili nitko nema ideja???
Ovdje su ti ljudi iz cijele hrvatske i šire.... tako da konkretne preporuke, bez da si napisao o kojem je području riječ teško da će ti netko moći dati...
Moja klinka ima 3,5 godine, i uglavnom je kod mene, ali zbog ritma života (posla) preko tjedna me se stalno čini da nismo dovoljno zajedno, pa onda vikendima organiziram razne aktivnosti... npr. prošli vikend smo išle u zoološki u ZG (inače živimo u Splitu), ovaj vikend ako bude snijega ćemo otići na jedan dan na Plitvice...
uglavnom gledam da smo vikendima što više na otvorenom... u igraonice je vodim jedino kad je vrijeme jako loše, jer je i tako preko tjedna svaki dan u vrtiću i u igri s djecom... ili organiziram kući neke zajedničke tematske aktivnosti..npr. za božić smo radile čestitke, sada imamo u planu od kamenja raditi kutiju za bojice (kamenje smo skupljale zadnjih mjesec dana sa plaža)... i tako... najbitnije je da si kad si s klincima.. da im se posvetiš... da oni osjete da imaju tvoju potpunu pažnju... nekad im više znači sat vremena ako aktivno s njima slažeš legiće nego da ih odvedeš u kazalište gdje skoro ne progovorite...
ako je malo pomoglo drago mi je...

Sretno.. razgovaraj s njima.. vidi koji su im interesi ... i prema tome osmisli zajedničko vrijeme
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom