Pogledaj jedan post
Old 05.05.2007., 19:37   #16
Mislim da nisam normalna žena jer sam svaki vaš omiljeni proizvod pozorno pročitala i proučila.

Farbana sam crnka, prirodno neka odvratna pepeljasto smeđa nijansa. Oči zelene.
Put mi je svijetla na skali od 1-3 sam dvojka, al ljeti dobro hvatam boju. Koža lica mi je normalna ali užasno tanka, providna, sa problematičnom T zonom, nemam mitesera, aknu dobim jednom godišnje, al se sjajim pa me to nervira.

1. NAJDRAŽI PUDER - Chanel - Double perfection fluide (trenutno koristim nešto drugo)
2. NAJDRAŽA MASKARA - Diorshow Unlimited
3. NAJDRAŽE SJENILO - Chanel - Les Quatre Ombres De Chanel - nijanse br. 74 Nymphea (trenutno pri kraju )
4. NAJDRAŽE RUMENILO - YSL Blush Variation - 07 Coriander (i ovo potrošila, sad vidim da mi je bio zakon)
5. NAJDRAŽE SJAJILO/RUŽ - Chanel iz linije Levres Scintillantes, nema mu premca, ostalim linijama i kućama nađem manu. Ruževe ne koristim.
6. NAJDRAŽI LAK ZA NOKTE - hm, nemam pojma zbilja
7. NAJDRAŽA KREMA ZA LICE - trenutno La Prairie, lagala bi kad bi rekla da je samo OK. Kremica je bomba al ću je na ljeto zamjeniti sa Diorom iz linije HydrAction
8. NAJDRAŽA KREMA/MLIJEKO/LOSION ZA TIJELO - sve sam isprobala i uvjek se vratim onoj tamno plavoj Nivei za suhu kožu.
9. NAJDRAŽE SREDSTVO ZA UMIVANJE/ODSTRANJIVANJE ŠMINKE - Lancome Clarte Galateis od 400 ml - ovo je moj sveti gral kad se o skidanju šminke radi jer ja se šminkam poprilično, a oči su mi katastrofa osjetljive i na sve osim ovog su mi regairale, a kad one reagiraju od crvenila iduća tri dana nema šminkanja.
10. NAJDRAŽE SREDSTVO ZA KUPANJE/TUŠIRANJE - ovisna o Palmolive što mog muža veseli jer tu kao ne bacam novce po njemu.
11. NAJDRAŽI ŠAMPON/REGENERATOR/MASKA ZA KOSU - Kerastase
12. NAJDRAŽI PARFEM - nije teško pogoditi Chanel Coco Mademoiselle i ovo je sveti gral, po njemu me već svi poznaju iako rado mixam.

Zadnje uređivanje riminare : 05.05.2007. at 20:12.
riminare is offline  
Odgovori s citatom