Pogledaj jedan post
Old 01.10.2009., 17:16   #59
Mislim da bi se ova rasprava trebala konačno na trećoj stranici svesti na neke konkretne brojke. dakle..svi znamo za otprilike koje novce možeš u inozemstvo u nekon sedmodnevnom aranžmanu..i u današnje vrijeme nije teško provjeriti jeste li zakinuti. Autorica topica mi se više čini ljuta što se taj iznos uopće treba dati i sumnjam da je njoj bitno da li nešto košta 5.5 ili 7 tisuća kuna..ali naravno podržavam da se provjere cijene i sama ću sigurno isto učiniti kad dođe vrijeme. Rasprava je previše otišla na to da li su maturalci potrebni bez obzira koliko koštali, koja je je od njih korist i slično. Nismo svi isti i ne očekujem da svi dijele moj stav da su maturalna zabava i maturalno putovanje svetinja, ali bi ih pitala...a koliko mjesečnih plaća date primjerice za skijanje?...ili ljetovanje?...ili ovdje nitko od prisutnih ne ide?...i sada kada imate jedno "obavezno" putovanje u srednjoj školi dreka. U doba kad je postao običaj živjeti iznad svojih mogućnosti ljudi se ne pitaju koliko treba dati za mobitel, koliko za auto(koji se uredno kupuje klasu-dvije iznad mogućnosti), ali ih stravično smeta cijena maturalca. Ponavljam jako je lako vidjeti jeste li prevareni...kao što smo sigurno prevareni na cijenama udžbenika..drsko i bezobrazno, ali to je već druga tema.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom