Pogledaj jedan post
Old 12.10.2011., 20:40   #55
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
To bi trebalo bit tak u teoriji al ne bi baš rekla da nema razloga. Baš sam krenula s faksom na kojem su same grupice već od početka jer svi znaju još nekoga i imaju ljude s kojima se poznaju. Ako ne želim ostat sama, stajat sama, i sl. moram se pokušat uklopit da bi se s nekim sprijateljila. Mene to jako muči jer ja osjećam da se ne mogu uklopiti. Upoznala sam tu jednu curu, nije baš moj "tip" al ajde, ok je, dok smo se danas upoznale sa još nekim ljudima i njih 2 su odmah našle zajednički jezik- pušenje. Osjećam se isključeno i jednostavno se pitam gdje sam to ja, slušajući o tipičnim studentskim forama i zanimacijama s kojima ja nemam veze. I baš sam bila tužna danas. A to kaj sam introvertirana baš i ne pomaže.
Tako je i meni. Nekako me to iznenadilo kad sam došla na faks iz srednje, jer sam u srednjoj kroz sve 4 godine imala neki svoj mali krug ljudi s kojima samo koliko toliko bila opuštena, ali kada sam došla u novi grad i ostala sama i prepuštena upoznavanju novih ljudi - vidjela sam koliko mi to zapravo teško ide. Totalno sam uplašena i da ne moram - ne bih nikada nikoga upoznala. Jedino je problem to što mi je gore stajati sama u kutu, a ovako sam barem u nekoj grupici... kao 'uklapam' se negdje. Glupa potreba!



_ _ _

Moj test kaže da sam INTP - Introverted Intuitive Thinking Perceiving
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom