Tema: Carski rez
Pogledaj jedan post
Old 14.05.2003., 12:39   #6
Mene niko nije upozorio na taj "ostanak bebe bez kisika" kad mami daju narkozu.

Nije mi jasno kako to da beba ostane bez kisika - jer ni ja ne ostajem bez kisika, samo me uspavljuju. Vise bi me zabrinule te kemikalije koje sadrzi anestezija, da ne dodju do bebe.

Mislim, sve se dobro zavrsilo, moja beba je ionako vec primala manje kisika nego sto je trebala, a i nisam imala izbora, porod se normalno ocito vise nije mogao zavrsiti.

BTW, kad se ovdje vec skupljamo mi "carskorezacice", je li ijednoj od vas poslije izlazio konac po konac (unutarnji)? Naime, meni je svih devet (da, devet!) isplivavalo na rez i to sranje je trajalo dobrih tri mjeseca. Tako sam ja prakticki stalno nosila neki mali flaster na rezu, na mjestu gdje isplivava konac. Prvo bi se napravio kao mali gnojni mjehuric koji bi nakon nekoliko dana pukao, izasao bi vrazji koncic i sva krv iz mjehurica i bljak! Mozete zamisliti kako sam se prepala kad je prvi takav mjehuric pukao! Onda su mi objasnili sta je i ostalo mi je da jednostavno cekam da se svi koncici izredaju i eto.

Mozda ovaj opis gadno zvuci, ali nek ga upamte sve koje tek trebaju roditi (ma znam da nece sve na carski, ali eto), da se ne prepadnu kao sto sam se ja prepala.

Rez kao rez mi je jako tanak i zadovoljna sam, ako je to uopce bitno kad saznas da je beba dobra i zdrava ( i masala 4 kg i 100).

Rajna is offline  
Odgovori s citatom