Pogledaj jedan post
Old 26.01.2016., 21:06   #32
Da ne odgovaram svima pojedinacno.

Ja i ona imamo jako dobar odnos, puno razgovora, ljubavi i skupa smo prolazili i probleme s njeznima i ovo kao ni nista prije ne utjece na nas.

Nije mi problem ni brinut se o njoj, trenutno sam i ja na godisnjem jer se zelim brinut o njoj i volim i to.
Ne trazim da se vrati na staro, da izlazi, radi, bude ko prije jer nemoze, ako bas zelite direktno ni sex mi nije bitan i ni na kraj pameti mi nije trazit tako nesto dok ona nije opet potpuno fizicki a pogotovo psihicki spremna.

Radi nje, zelim da se izvuce iz ovog, ne zato jer mene ne boli, boli, i ja sam izgubio djete i nimalo mi nije svejedo.

Sto se tice roditelja, kad se povukla tema o svemu sto se dogodilo prekinuo sam ih odmah, stali bi kad sam vidio da pile po istom svaki put, ne konstantno ali recimo u dva sata oni ce u jednoj recenici spomenit, odmah bi ih prekinuo i znam da i ona ne smatra da sam odmah trebao dizat tenzije. Ali treci put kad se spomenilo jednostavno sam prekinuo komunikaciju i otisli smo.

Shvacam ja da joj treba vremena i dajem i pricam o tom kad vidim da joj se prica kad osjetim da ne zeli o tom ni ne spominjem.

Zelim samo da joj je bolje ne da bude ko stara ona jer ne moze i nebi bilo dobro al zar je toliko lose zelit onom kog volite da joj budete podrska.

Zar vi nebi volili u dane kad vam je tako tesko imati nekog ko vam zeli pomoc? Nemojte rec da nebi jer je to realno ne moguce.
junakvašegdoba is offline  
Odgovori s citatom