Pogledaj jedan post
Old 27.01.2016., 09:32   #36
Ne znam kako ne vidiš da su si tvoji starci stvarno previše dozvolili. Jesu se ispričali curi? Jesu li naglasilili njoj kolko to od njih nije bilo u redu i da se nadaju da će to s vremenom ostati iza vas i bit zaboravljeno jer je nedopustivo, za to ne postoji opravdanje, jer ako nisu znali bit podrška tebi i njoj u tim momentima, svakako je bilo jalno i jadno otežavat taj teški momenat vama dvoma, tj prvenstveno njoj samoj koja to proživljava u svom tijelu.

Bojim se da takve rane nikad ne zacjele, pogotovo ako se ne tretiraju adekvatno suosjećanjem i ljudskosti i malo po malo to kasnije dolazi na naplatu u vidu lošeg i rasturenog odnosa punog zamjeranja, kad tada to dođe i cjena je visoka.

I tvoji roditelji prvenstveno ne poštuju trebe, nek ti bude jasno, misle da si glup i nesposoban, jer da te cijene nikad ne bi tako tretirali tebe i tvoju zaručnicu.

Dobro je u cjeloj priči da si bar odreagirao kolko tolko, ali kao žena mislim da je to premalo.

Iz perspektive žene, čak vjerujem da se njoj dopadalo što si ti malo stariji (i navodno zreliji) što nisi drčina ko balavurdija od 21 godinu, a šta je dobila, mislim da bi se neki balavac od 21 godinu bolje postavio, bar bi iz adolescentskog prkosa poslao starce u pm na prvu
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom