Tema: Kako dalje?
Pogledaj jedan post
Old 16.06.2017., 20:16   #44
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Prevarila bi ga....u smislu da me neko malo "napuni" emocijama, ali se previše bojim posljedica. Ako on to sazna, sve će se zakačit na to. Ja ću ispast kuja i razaračica obitelji, a to što ja njemu već godinama pričam neće biti važno. Ne znam dali malo ljubavi i pažnje s nekim vrijedi riskirati pa čak i ovako loš brak.
Ako bi ti prevara zaista pomogla i ako ti to treba, ucini to za sebe. I potrudi se jako da se ne sazna. A ako se sazna, ima i gorih stvari u zivotu. Bitno je da oprostis sebi, i budes dobra i blaga prema sebi, pa ces i tudje neutemeljene kritike lakse podnositi. Ljudi ce uvijek kritizirat i osudjivat. Ili ces biti kuja ili jadna zenica koja samo prigovara i gnjavi kul muzjaka. Jedino pazi na djecu, to je bitno, ostalo ne toliko.

Znam da je prevara ruzna i moze jako nastetiti prevarenoj strani, ali je isto tako i ljudska i ljudi cesto bacaju same moralne floskule kad bezpogovorno osudjuju istu.
Meni je osobno puno ruznije to sto tvoj suprug bez ikakve potrebe da ti ista objasni i bez potrebe da ti olaksa, te potpuno ignorira i gleda hladno kako se mucis. Pa sta to nije bescutnije sto puta od prevare? Pa jebem ti za prevaru bar moras imati nekakve emocije, za ovo drugo moras biti bas bescutni seronja.

Ne mislim da je tvoj suprug kompletno los covjek, ocito ga ljudi vole a i dobar je otac. Niti mislim da je jedini krivac za los brak. Prestao te je voljeti, to si osvijesti maksimalno. Ali cak ni to sto mu vise nije stalo ne opravdava takvo pizdunsko ponasanje.

Zato, brini za sebe i svoje trenutke srece.
Brak, ako zeli, neka sad spasava on, ti si svoje dala. Sretno!
barefoot is offline  
Odgovori s citatom