Pogledaj jedan post
Old 21.07.2009., 21:15   #10
Quote:
zecica18 kaže: Pogledaj post
ma ja san samo cula tako da nsiu priznate, a isla bi tamo jer nisan upala u hrvatskoj na ono sta san tila, pa san mislila ic par godina tamo i vratit se nazad.
jeli problem pribacit se nazad u hrvatsku?
i o cemu ovisi to pribacivanje?
ima li jeftinih stanova za iznajmiti, i Engelchen00012- jel ti bilo tesko u poc se prilagodit i kakva su tvoja iskustava iz mostara?
i sta je rec da si ti isa/la u mostar?
Prebacivanje ovisi o fakultetu. Prije nego sto upises ista tamo raspitaj se o tome. Sto se mostarskog prava tice, oni sa Splitom imaju ugovor, po kojem nema apsolutno nikakvih problema kod prebacivanja. Međutim, na druge je pravne fakultete prebacivanje malo otezano. Ima razlika u ispitima npr., dok Split zapravo automatski obavlja ta prebacivanja. Je li se nesto promijenilo, ne znam, ali mislim da nije. Svakako se raspitaj na fakultetu koji te zanima.

Sto se mene tice, ja nisam ni pokusavala upisivati u Hrvatskoj, jer sam znala da cu tamo upasti, tako da nije bilo potrebe. A prije godinu dana sam se vratila bez ikakvih problema.
Nisam primijetila nikakve posebne razlike imeđu jednog i drugog. Za nijansu je mostarski laksi, ali nije ni priblizno jednostavan kako ga se cesto zeli prikazati...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom