Pogledaj jedan post
Old 17.10.2010., 22:49   #6577
Leeloo da mislila sam na kupovni Ledeni caj a ja ga pila ljetos ko luda i to sam nekako najvise volila onaj od breskve a nece vise ni gutljaj u moja usta majke mi.
meni u salati articoka jako pase i svidja mi se njen okus dok su mi mnogi govorili da im se ne svidja. jeste da je dosta skupa ali nista nije skupo za zdravlje.

ja isto jako volim vocne cajeve ali ti je kod mene problem sto ako uzimam voce ili cajeve s vitaminom C imam problema opet vezano sa crijevima a i po licu mi budu one tanke crvene linije kao da su sitni kapilarcici popucali.
ja najcesce napravim zeleni caj ali ne sa prokuhalom vodom vec samo ugrijanom i onda zajedno sa vrecicama taj bokal ostavim pola sata poklopljen i poslije ga stavim u frizider i to ljeti uzimam par puta na dan a bogami pijem jako puno i vode sto moja reumatologica kaze da je jako dobro zbog mojih bubrega. ja se jako puno i znojim da je to nevjerovatno ali oko vrata citavo ljeto moram drzati neku pamucnu maramu da mi kupi taj znoj sa potiljka i to najvise mi se znoji potiljak a lice samo ako stavim neku kremu. ma cudna sam ti ja zena svacim me necim dragi Bog nadario ali eto kazu od viska glava ne boli pa se necu zaliti nosit cu se dalje.

eh prave smo nocne ptice Leeloo evo vise niko ne tipka osim nas dvije ali meni se uopce ne spava kao da je pol dana.
Ziza Kovacevic is offline