Pogledaj jedan post
Old 14.05.2014., 13:28   #87
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
Ja nisam još čula da prvašić sam piše zadaću, bez prisustva roditelja. Niti sam čula da to traje 15-20 minuta. A poznajem ih barem 10.
Mene brine što je učiteljica nightfall zabrinuta, ona zna koliko i kako to ide...

Nastavnici ne organiziraju nastavu, ali onaj tko organizira vodi računa o njihovoj komociji. Nastoji se da svi učenici idu u školu ujtro, ali ne mogu jer nema mjesta. I zašto ona uvijek popodne idu samo maleni? Jer je njima lakše nego velikima? Ne vidim logiku... A to je praksa u većini škola.
Gle, ja radim u skoli vec 13 godina (osnovna + srednja) i mogu ti odgovorno i iz prve ruke reci da pises nebuloze.
Ti zaista mislis da netko (ministar, ravnatelj, voditelj smjene....) nastavnike pita kad bi zeljeli raditi??
Evo, ja bi onda, ako moze, radila u medjusmjeni jer nisam morning person, a predugo mi popodne biti u skoli do 8. Kome da se obratim?

Svasta.

Zasto prvasic ne bi sam pisao zadacu?
Poanta zadace je da ju pise ucenik, a roditelj ju moze prekontrolirati i objasniti ako je nesto nejasno.
Nemojte od djece raditi nesposobnjakovice.
Svako dijete prosjecne inteligencije je u stanju svoju zadacu napisati samo, o cemu god da se radi.
Na vama je samo da provjerite je li dijete sve dobro napisalo i to je sve.
Inace cete pisati zadacu s njima do 8. razreda, a nakon toga ce vasu ulogu preuzeti raznorazni instruktori.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom