Pogledaj jedan post
Old 02.02.2018., 14:32   #148
Kad vec navodimo primjere evo jednog extrema Moj buraz pao 6 razder zbog markiranja,dođe do škole i zaobiđe je,ne vrijede ni batine ni pedagoške metode ništa pod milim bogom.Dok ja npr sve sa 4 prolazio,čak su se i profesori isčuđavali u stilu da ne znaju mene pitali bi se tko je tom djetetu roditelj.Radilo se snjim maksimalno.Mama procitala 100knjiga o odgoju djece,psihologija djeteta ma nema šta nije radila.Susjednu koju smo imali je imala 2 fakulteta ili tri i jedan od toga je bio pedagoški,s time da je bila neki bog za problematičnu djecu dok je živila i radila u bosni.Džabe sve..znači nije glup nego ne zainteresiran.

Prvi srednje upiše frizersku školu jer je ubjedio starce da to oce...otišao tamo samo radi cura,padne prvi razder jer se zakvačio s profesorm..netrebam niti spominjat da je stalno u tučama bio u osnovnoj i početkom srednje.Uglavnom je ispravljao nepravdu i kičmu jačima ako diraju slabije,ali je problem što se uvjek on zatekao di je problem da ga ispravlja hahah..

Nakon pada u frizerskoj prebacio se za auto mehaničara i kao i ja sve razrede završio s 4.

Upisao vanredno fakultet i ima placu duplo veću od mene.

Između ostalog zavrsio je školu za vatrogasca kao i ja ,ja sam ostao u toj struci,on napustio struku totalno i radi kao prodavac auta..i rastura u tome,u dvije firme je bio u prvoj se razisao sa direktorom oko nekih stvari i dao otkaz,presao u drugu firmu na bolje placen posao.

Uglavnom film...Nemaju ocjene previse veze s icim,barem u danasnjem sustavu skolstva hr.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom