Pogledaj jedan post
Old 10.08.2004., 16:31   #18
Quote:
dr. Szmola kaže:
pa u tome i je problem, ako budeš dovoljno dugo i detaljno promatrala dio te okoline, recimo institut nužnog dijela, i ti ćeš shvatiti čemu on služi i zašto je potreban, ili ćeš eventualno postati revolucionarni pravni teoretičar

da ti se recimo desi da te tvoj otac razbaštini jer se u 89 oženi sa 40ogodišnjakinjom, kojoj ostavi dve kuće i 50 ha zemlje, ubrzo bi sve drugačije promatrala...
Ja bih bila sretna da se moj caca ozeni kad dozivi 89, jer to samo govori o njemu kao o osobi koja zeli zivjeti i zadovoljan je samim sobom.

A sto se tice kome ce on ono sto je on zaradio sa svojih deset prstiju ostaviti je meni ispod casti uopce raspravljati jer ga postujem, kao i njegov rad..Samo on ima pravo raspolagati onim sto je on zaradio.....

a sto se tice pravnih titula koje bi ja zaradila ili ne, mene pravo kao takvo, zanima, i ne vidim nista lose u tome, grijesim kao i svi koji nisu strucnjaci, no medjutim, ja to uvjek i naglasavam, kao i detalje za koje smatram da ne funkcioniraju...sad ti mene mozes i dalje diskvalificirati....ide ti dobro...ali ja i dalje mogu postati...jer zaro imamo slobodu govora u ovoj drzavi....

Biljezim se sa stovanjem,

Happy
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline