Pogledaj jedan post
Old 09.05.2013., 14:53   #411
Problem je (mada naravno nije tvoj problem, pa je ogorcenost razumljiva) sta doktorima opce prakse svaki dan dolaze ljudi sa svojim internet dijagnozama, vecinom teskim, a i oni su ljudi... Tako da im dopi*di s vremenom... Ja to mogu razumjet...

Inace meni bol u prsima/ledjima/ramenima/rukama jos traje, i mijenja strane (trenutno je lijeva jaca), vjerojatno zato sto zbog blagog bronhitisa (kronicni) ne prestajem imati kratke napadaje kaslja, pa se nemogu odmoriti kako treba...
Pitanje je kako to rijesit, buduci da me boli vec 8. dan (panadol kad je manje, voltaren rapid kad je zesce, najcesce poslije budjenja), a kasljem vec 20... Uzas... Jucer mi je cijeli dan bilo dobro bez tablete... Danas sam opet morao popiti voltaren, jer se nemogu nakasljati od boli, al barem mogu disati, iako boli, najvise kad je prsni kos skroz rastegnut i skroz sabijen, i jace 2-3 minute nakon kasljanja, pa se malo smiri...
A snimka pluca i srca u redu, temperatura blaga (37.1 max)... Sutra opet kontrola opceg stanja...
Slayer1986 is offline  
Odgovori s citatom