Pogledaj jedan post
Old 19.05.2013., 23:22   #419
ipak ne idem na gastrosk. Dr.mi je dala da pijem 10-tak dana peptoran pa da eliminiramo kao bol od želudca ili nešto što ima veze sa njim. Popijem 1 navečer ali isti osjećaj mi je dalje prisutan,uzimao sam ga 10dana. Popio sam lekotam terapiju ,uzeo bih jednu tabletu ujutro i ne bi me toliko stiskalo. EKG i traku sam radio dan nakon što sam 4 dana uzimao lekotam i možda sam bio pod utjecajem njega pa sam zato sve pretrage prošao bez probl.
Poslan sam na UZV srca jer mene zaista boli oko sraca,pritisak na srce i osjećam ,točno tamo iza prsne kosti ali ne mogu točno locirati jer nije uvjek na isto mjesto,nekada ponavljam kao da je grč u grlu. U jako klimatiziran prostor kada uđem javi se osjećaj prisutnosti i pritisak u prsima i stezanje . Ne mislim da bih na nešto od želudca tako reagirao. Na stresne situacije isto reagiram da se žarenje pojača i ta bol mrvu više osjeti.
Dr.hvala na savjetu ali što da kažem doktorici kuda da me šalje,najsreniji bih bi da postoji nekakva pretraga kojom se taj dio snimi i vidi što se tamo iza događa. Moje saznanje po svemu kao da je nekakva atipična angina,kojoj nije okidač fiz.napor.
Stiskanje u srcu u početku je bilo jako,užasan osjećaj,znao bih se koji puta udariti u prsa da stane ali kako da ne -)
klinki is offline  
Odgovori s citatom