Pogledaj jedan post
Old 02.05.2010., 01:52   #2708
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
evo kako stvari stoje!!Rijec je o dr.Ostojicu koji me je jako razocarao ne samo kao osoba nego kao i doktor!!Nos je totalno sfusan a on me uvjerava kako je super ispao..cim je skinut kalup primjetila sam da ide u krivo,odnosno da je na desnoj strani ostala kvrga..isto tako nije postivao moje zelje nego je radio na svoju ruku!!!skratio ga je i podigao previse...puno previse!!!nedavno sam bila kod njega na kontroli pa je i priznao da je ostala kvrga i uvjerava me kako se to moze ispraviti filerima na lijevoj strani tako da nos izgleda simetricno..kada sam ga upitala o podignutom vrsku odgovorio mi je da on tako radi noseve i da je to prevencija za mladoliki izgled u starim danima...tko je ovdje lud?!

u zaru ocaja odlucila sam da odem na konzultacije kod dr.Gulic (informirajuci se naokolo dobila sam upute da u njezinoj klinici rade vrhunski strucnjaci za sekundarnu rinoplastiku). E tamo me cekalo pravo iznenadjenje!!!Kada me je pregledala i kada sam joj rekla kod koga sam bila na operaciji rekla mi je da puno pacijenata od doticnog dr.dolazi kod nje na reviziju sa istim problemom..(isto nudi filere za popunjavanje) kaze da noseve stanca iste i da ih radikalno skracuje a kad otvori nos da je zatekne pravi "kupus" od nosa. Takodjer sve moje sumnje je potvrdila: zaostala grba, previse..jako previse podignut nos..i jako skracen.. iako je jos otecen kaze da bi mogao izgledati nakon oteklina jos podignutiji...ajme meni!!!Isto tako napominjem da sam joj pokazala i svoju fotku prije operacije i ona je bila blago receno iznenadjena katastrofom od nosa...

Eto ove informacije sam mogla i zadrzati za sebe ali stvarno bi bio grijeh ne upozoriti,pa nek onda svatko odluci u svoje ime

takoder,izuzetno mi je drago da su neke cure odusevljene njegovim radom!!!

Dobro razmislite kome se dajete u ruke!!

Nadam se da nikoga nisam uvrijedila...
ajme fkt strašno nema goreg nego odlučiti se za tako nešto i onda da ti se tako nešto dogodi na kraju,nadam se da će ti se na kraju sve dobro završiti,kad ideš na slijedeću operaciju
Lana zgb is offline