Pogledaj jedan post
Old 18.06.2010., 16:22   #172
Quote:
IvanPivar kaže: Pogledaj post
Ja sada cekam poso za tig varioca ...
Ako necu dobit placeno od zavoda(tj od drzave),tad idem preko jedne slovenske firme..gdje si na tecaju 2 mj...
Plate ti taj A test za tig varioca,dobis ugovor mislim na 2 godine i to vrijeme radis za njih..zaradis u 2 godine ko u Hrvatskoj 10 godina...

Ja zavrsio skolu..cekam papire..al bjezim iz ove banana drzave..
jel ti cekas posao ili obuku?

zavod ili ti drzava kako kazes i tako besmisleno baca novac na te likove koji idu na skupe obuke poput one za tig zavarivanje, od njih niti 2% nece kruh zaraditi zavarivanjem, ali nije to samo u metalskoj stuci, prosvjetarstvo i opcenito reforme skolstva u rh su bolesno pogresne, pa npr. pravnike i ekonome se skoluje i na tisuce a potrebni kadar nigdje.

so se tice slovenske firme, daj javi koja je to, cisto sumnjam da netko tko si mouze povuci iskusnog tigovca za posao ide na opciju skolovanja, no sretno ti bilo, iako vrlo neobicno

inace, nije A test vec atest, i nitko ga nece platiti tebi vec sebi, neces ga niti vidjeti a kamo li posjedovati, zao mi je sto ponovno zvucim ajde recimo negativno, no ovo gore citirano je ekstremno pozitivno za ovakvu situaciju da bi se moglo smatrati istinitim i mogucim, bez obzira, svu srecu
cohkka is offline  
Odgovori s citatom