Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 03.04.2012., 23:57   #2062
ajme čitam sve to što su ljudi prolazili sa djevicama... stvarno smo zahebani znak da boli glava

da budem iskren čini mi se da su djevice sposobne za ogromne ekstreme, biti doslovno demoni ili sveci, a što je najgore znamo dobro to sakriti pa ljudi nikad nisu 100% sigurni na čemu su s nama dok mi ne odlučimo to pokazati.

često pomislim kako su djevice one osobe u grupi ljudi koje će kada se pojavi potreba da se napravi nešto odvratno za dobrobit večine biti te osobe koje to naprave. na primjer ako treba ubiti jednu osobu kako bi 50 preživjelo, svi će se zgroziti toga, i djevica će se isto zgroziti, ali mislim da bi djevica bila ta koja bi to stvarno i napravila, isključila bi emocije i čisto logički i matematički zaključila da se to mora napraviti i napravila bi to...

ne kažem da smo psihopatske ubojice ili tako nešto, ali kako sam i sam djevca, znam na koji način razmišljamo u određenim situacijama i znam za kakve smo ekstreme sposobni. nekad mi baš bude žao ljudi koje se pokušavaju sa djevicom petljati, toliko hladni i proračunati možemo biti da se kosti zalede. isto tako smo sposobni za nevjerojatnu toplinu i dobrotu, ali na 100 ljudi koje upoznamo 99 dobije hldni tretman a ona jedna osoba dobije topline toliko da se izbalansira sva hladnoća ostalih 99 ljudi.

ne znam zašto se uvijek trudim objasniti ljudima mozak djevice, nemoguće je to riječima objasniti, to se mora iskusiti da se potpuno shvati.

hodajući paradoksi = djevice
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom