Pogledaj jedan post
Old 12.09.2009., 06:49   #1091
mora da jedina ja u poslijednje vrijeme imam što reči na ovoj temi!

Subota je, 6.38, mi smo budni već sat vremena i ja sam Ne kužim odakle mu snage!
Naime, pred noć je ok-zaspi ili na cici ili uz malo muke s dudom u krevetiću. To još ne predstavljam kao problem.
Ali po danu!? Izgleda da imam ovisnika o kolicima. Spava mu se, stavim ga na krevet, legnem pokraj njega, on trlja okice, reži, neće cicku (po danu ne zaspi uz nju nikada), izbacuje dudu, počne režati, izvijati se u luk i na kraju plakati. Pustim ga malo, al ima snage i tko zna do kada bi mogao plakati! A koji samo glas, razbija bubnjiće!!!! Neće pa neće. Nekoliko puta nam je ovo ljeto uspijelo na velikom krevetu, okrenula bih ga na bok, dala dudu i ljuljuškala pa bi zaspao. Ali posljednjih 10 dana-nema šanse! Nakon što se dobro nanerviram prebacim ga u kolica, đir po stanu i zaspi!!!

Je li imao netko sličan problem? Kako ste se riješili ovisnosti?
Da ga stavim u krevetić i pustim da plače, ili nastavim u kolicima pa dokle ide ide?? Smijemo se ja i mm od jada da ćemo kad poraste kupiti tačke pa ga u njima vozati da zaspi Joooj
Jutros se rano probudio oko 5.30, papali smo i mislila sam da će nastaviti spavati, a ono oke ko orasi! Ali stane trljati i opet neće pa neće, ni u krevetiću ni u krevetu i evo ga u kolicima drijema dog ga guram nogom!

A da ne kažem kako nemirno spava cijelu noć i što je stariji, češće se budi po noći....ali to je već za drugu temu, na kojoj bi, također, imala ponešto za reči!!!

Oprostite na dugom postu, ali očajna sam jutros i najradije bi se Da mi je netko pričao da će spavanje biti toliki problem, ne bih mu vjerovala!!!
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom