Pogledaj jedan post
Old 09.07.2012., 16:19   #81
Quote:
tel50 kaže: Pogledaj post
ti psi-prijatelji- to se toliko uvuce pod kozu da to nije normalno. i onda kad ih vise ne bude, to nastane praznina koja je veca od one da se nikad nije malo psa.
praznina koju ne mozes popuniti. cak nemas ni zelju da bi je popunio..
kao i kod svkog gubitka... sok, nevjerica, shvacanje... male stvari- male uspomene koje ince ni ne percipiramo.
Ne kaže se uzalud "Pas je čovjekov najbolji prijatelj "
Ok, meni je uginuo mačak ali bio je beskrajno privržen. Kao pas. Pravi prijatelj mi je bio.

Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Ovo je loš savjet. Ljudi se jako, jako, jako, vežu za te životinje i dođu im kao članovi obitelji pa jednako neprimjereno zvuči "nabavi novog ljubimca" kao što bi zvučalo "nabavi novu baku".
U potpunosti se slažem s ovim. Evo meni je trebalo više od 6 mjeseci da uzmem pesicu. Neka, trebalo je proći to vrijeme... Nekome treba više nekome manje. Dobro je kad je u kući više ljubimaca.. pa kad jedan ode imaš ove ostale ..Teško je kad je jedan pa on ode kao što je bio slučaj kod mene.
Makneš zdjelice. Pa jastučić,.. igračkice, sve. Više nema zdjelica, to mjesto u kuhinji je prazno. I svaki put kad bih ušla u kuhinju pogledala bih na mjesto gdje su stajale zdjelice.. Prazno je.
Tuga je to velika i teško je prevladati..
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom