Pogledaj jedan post
Old 04.12.2013., 13:13   #46
moja se isto sad ne da više šišati, ali ja i dan danas tvrdim da mi je bila najljepša i najposebnija dok sam ja odlučivala o njezinim frizurama. Tada je imala malu rokezu tj. dužio dio gore koji je uvijek bio onako raščupan, i skroooooz kratko (muški) ošišana sa strane. I onda kakva slatka špangica, mala mašnica, neki curičasti detalj u kosi Ma stvarno, najslađa. A kad je bila klancerica na svadbi: ona bijela sladoledna haljinica koje mrzim (ali hvala Bogu kraća), dolje ljubičaste starke (ljubičasta svadba je bila) i rokeza (ali ne onako gruba rokeza nego samo nešto duži gornji dio koji je malo podignut gore na rokezu)... ahhhh... bila su to vremena. Nema nikoga tko ju nije iskomentirao.
Meni osobno su dosadne frizure curica jer se sve to svodi na isto: duga kosa do ramena/ispod ramena/guze... posebno mi se ne sviđa preduga kosa kod djece. Dosadna mi je i bezlična frizura i moje K (ravna, bez šiški koje su nas ubijale pa smo pustili i njih da izrastu, dužine do malo ispod ramena) da ne mislite da pljujem po drugima i da mogu, sad bi je ošišala, ali ne da se ženska. Oni bi si dala čak i plesti, ali ima jako "živu" kosu kako je potvrdilo već 3 frizera a j ovako sprtljana ne uspijevam bez puno muke i močenja kose nešto pametno naraviti a je 99% vremena svezane kose u rep
elly is offline  
Odgovori s citatom