Pogledaj jedan post
Old 27.12.2014., 22:25   #55
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Ovo je moja priča (i upozoravam biti ce dugacka):

.
Lijepo i drago moje.. ja sam čovjek u godinama već.. ne možeš svoju životnu priču razvući preko cijele stranice.. ljudi nemaju vremena to čitati a kamo li da od cijelog štiva mogu pohvatati važne detalje...
Gle, ti si jako ambiciozna žena, a ovaj dečko nije za tebe. On nije loš dečko ali previše je razlike u životnoj filozofiji među vama. Ti si se odrekla odlaska u inozemstvo jer ti je on uteg sa druge strane, dopistila si sebi lošu vezu, prešla preko svog ponosa, postala histerična, sa viskom kilograma.. mislim da jednostavno ne živiš život koji želiš, a zbog "ljubavi" si imala volje to sve tolerirati. Agresiva od Vas oboje dokaz je da bez obzira na godine Vi niste u stanju komunicirati na kvalitetnom nivou, niste u stanju kontrolirati svoje reakcije, niste u stanju niti izraziti sebe. Agresiva je posljedica dubokih frustracija koje svakodnevno doživljavate jedno zbog drugog. Grubih riječi bude u svakoj vezi ali razbijanje, plucanje, vrijeđanje, pakiranje, ostavljanje je odraz dječjeg ponašanja, bijega od problema, nemogućnosću da se suočite sa problemima i vama samima..
Ne savjetujem ti ništa, osim da ne činiš ono što ne želiš. Život je prekratak da bi ga provodila sa nekim i u nečemu što te ne usrećuje. Ti imaš jaki poriv da kontroliraš partnera, život općenito, da preodgajaš kao neka majka ali ljudi se ne mogu preodgajati. Muškarci ne vole dominatne žene, one koje prve guraju naprijed, one koje stalno žugaju i prigovaraju.. to je poprilično destruktivno i za ego i za sexualni život, i muškarci tada obično odgovaraju kontraefektom (nije ga briga, ne želi, povlači se u sebe, pobjegne..)
Iz ove priče ja te vidim u inozemstvu, u krvavoj borbi za karijeru, u želji da ostavriš svoje ambicije.. Ideš kod psihoterapeuta, ne znam da li su problemi koje imaš plod manjka vjere u sebe i visokog očekivanja da udovoljiš i pokazeš drugima (i sebi) da vrijediš.. nadam se da nije tako.. Idi za svojim snovima, muškaraca će uvijek biti ako ne možeš u jednom pronaći ono što te usrećuje, pronaći ćeš u drugom..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom