Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 16:08   #85
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Hvala ti, to mi i je glavni cilj sada nakon faksa da se osamostalim i sredim si polako zivot. Stvarno mi puno znaci tvoj komentar i znam da trebam poradit prvo i na samopouzdanju. Sada mi zvuci puno i 25 godina jer su ocito svi na forumu bili sa 19 godina vec samostalni. Ako se zavrsi redovno faks sa 23 godine i npr trazi se staz za koji si placen 2620 kuna stvarno svaka cast kako su se svi osamostalili. Jer ja sam sa studentskim poslovima uz redovno studiranje doslovno zaradila samo za svoje potrebe a ne dovoljno za samostalan zivot ili uredivanje kuce. U svakom slucaju nadam se da ce mi od sada ici samo na bolje .

Jamesbond, o tebi puno govori kada nekoga uopce opisujes sa "fuj" tako da se ja tebi nemam sta opravdavat. Ne, isto bi mi bilo da je decko siromasan takoder jer kao sto sam rekla, siromastvo me ne dira vec zapustenost i joj kakav sok sto nisam najponosnija na tatu alkoholicara. Sok i nevjerica stvarno. Fuj tebi.
Ma ne zapadaj u gorcinu, sto manje se fokusiras na losa iskustva a sto vise na lekcije koje si iz svega naucila, jasnije ces moci da kreiras viziju svoje buducnosti, I.da ka njoj stremis.
Nemoj kriviti nikoga, ni roditelje ni zivot vec dragoceno vreme I energiju trosi na licni prosperitet.
I budi sigurna da je vecini studenata faks bio jedina obaveza za razliku od tebe koja si uporedo radila I studirala. To iskustvo I radne navike ce ti biti veliki plus jednog dana.
Samo nemoj da zapadas u krug nekog samosazaljevanja vec se okreni pozitivnim stvarima, I uzivaj u svojoj vezi. Mozda on uziva u tome da tebi pruza I bude ti podrska.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom