Pogledaj jedan post
Old 28.09.2017., 21:54   #89
Quote:
pumpinblood kaže: Pogledaj post
Koliko bi Vam smetalo da ste financijski u skroz drugacijoj situaciji od osobe s kojom ste u vezi?

Imam 25 godina i zavrsavam faks. Dolazim iz ne tako imucne obitelji, troje djece, stara kuca, tokom faksa umjesto da sam se brinula da sto prije zavrsim meni je bit bio radit godinama studentske poslove da se mogu sama financirati. Faks se oduzio, moja motivacija i sve. I bez decka mi je to bio glavni problem, 25 godina a na papiru ni jedan dan radnoga staza, tko te pita sta si 4 godine radio preko student servisa, to nigdje ne ulazi u obzir.

Sada sam pocela vezu sa deckom starijim godinu dana i osjecam se jos losije sto se tice moje situacije. Iako i on tek sada zavrsava faks, radi vec 3 godine u struci( informatika naravno ), ima i vise nego dobru placu ( bolju nego moji roditelji imaju ), moze si priustiti putovanja, zivi u divnoj kuci, vikendice naravno. Znam da se ne bi trebala lose osjecati jer ipak je vecina toga trud njegovih roditelja ali nekako mi to nije utjeha. Isao je naravno u privatnu skolu, sad si gleda auto, ja si sa 25 godina jos ne mogu ni vozacki priustiti. Uzasno me sram i gdje zivim a inace nisam takva osoba niti su mi bitne te stvari kod drugih. Strah me da on to nece moci shvatiti. Iako pricamo i zna da mi nije bajno i dalje ne vjerujem da netko tko nije prosao neke stvari to moze shvatiti.

Uzasno mi je sto on mora vise stvari placati jer ja jednostavno ne mogu svaki vikend ici vani ili ici na vecere.

Kompleksi rade.
Pretpostavimo da se ljudi zaljubljuju u osobu - karakter, ponašanje, tj. u TEBE (ne u kuću, prihode tvojih roditelja, itd) tako da mislim da se možeš opustit. Što prije "otpustiš" te komplekse, osjećat ćeš se prije ti bolje i zadovoljnije, a samim time bit ćeš i njemu zanimljivija. Ukoliko ti "kompleksi" postanu vidljivi "na van", mogla bi ga otjerati time.
model1992 is offline  
Odgovori s citatom