Pogledaj jedan post
Old 23.11.2005., 10:34   #4
ideje

Potpisujem gornji post, ako imaš imalo umjetničkog u sebi uzmi milimetarski papir i metar i sve nacrtaj u mjerilu. Vjeruj mi to je najljepši dio posla. Predlažem ti da na milimetar papir nacrtaš tlocrt i kotiraš ga, zatim uzmeš papir za zamatanje (bijeli prozirni) i postaviš ga preko tlocrt. Na njega ucrtavaš sve što misliš postaviti u prostor. Tako može ispucati nekoliko varijanti i kad izabereš najbolju istu precrtaš na tlocrt. Vjeruj mi da ćeš to sama najbolje napraviti jer projektanti imaju vijugu manje jer se ne sažive s prostorom i tvojim željama. INAĆE TI SE CIJENE KREĆU OD 10 eur PO KVADRATU PROJEKTA. Projekt sadrži idejno rješenje i nacrt u mjerilu. Ako želiš 3D varijantu onda cijene idu po kaputu.

Ja sam isto u planiranju adaptacije i već cca mjesec dana se igram s crtanjem. Koji gušt!!!
Imaš i program za komp "VISIO" u kojem i laik može crtati. Sve ti je ponuđeno. U najgoru ruku koristi Corel Draw gdje isto u mjerilu možeš nacrtati sve kaj hoćeš.
Kaj se tiće kuhinja, koristi fintu pa odi u neki dućkas koji ih prodaje pa se napravi jako zainteresirana, neka ti naprave simulaciju na kompu. ponesi samo tlocrt s mjerama. SVe će ti besplatno nacrtati i u 3D.
__________________
Što bih dao da sam mlađi, a da imam ovu pamet !!!

LJubitelj životinja-toplokrvnih
rovad is offline  
Odgovori s citatom