Tema: Crysis [*]
Pogledaj jedan post
Old 28.10.2007., 17:31   #1
Crysis [*]

Upravo sam odigrao Crysis demo koji se jučer pojavio na netu i zadovoljan sam. Gameplay je u duhu starog Far Cry-a, s dobrim i uvjerljivim AI, a modifikacije oklopa i oružja unose dodatnu dinamiku u igru. Istina, ponekad igra postaje prelagana, pogotovo šuljanje s nevidljivošću. Fizika je poboljšana i skoro sve se može srušiti, uključujući kuće i vegetaciju. Fora je kad uz strength upgrade udarcem šakom srušim daščaru.

Grafika je nex gen i genijalno izgleda, ali to sa sobom nosi probleme - igra je užasno zahtjevna. Da bi bila igriva, morao sam isključiti AA i smanjiti rezoluciju na 1280x960, a čak i tada framerate je često padao ispod 30 fps. Na DX10 je još gore i čak na 1024x768 ima puno trzanja. Zauzvrat je u DX10 zaista predivna grafika (iako ni dx9 nije za baciti), ali slaba korist od toga kad je igra na nekoj normalnoj rezoluciji igriva valjda samo na 8800GTX Ultra SLI.

Za 2-3 tjedna izlazi puna igra i to obavezno nabavljam. Još ne znam kakav je multiplayer, ali modifikacije oklopa i fizika gdje se sve može uništiti govore mi da bi mogao biti jako zabavan.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom