Pogledaj jedan post
Old 30.08.2007., 13:51   #18
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
pa eto hvala na savjetima, al sada onako izgleda da se ja ne bavim nicim osim prehranom, zbrajanjem kalorija i sl... uopće se ne zamaram time toliko nego sad sam krenula u taj neki uravnotezeni nacin zivota generalno pa i zato otvorila ovu temu da o tome mogu fino razglabati i dok sam jos na pocetku svega zelim saznati sto vise da mi kasnije to bude rutina ak me kuzite, samo je stvar navike al ono zgrijesim ja i koje rebro cokolade, bakinu štrudlu od jabuke puding... no nebi dogurala do tu gdi jesam da se neznam kontrolirat samo mi je ponestalo ideja od kad sam se skinula s dijete pa sad skupljam to ovako od ljudi koji se donekle ili skroz zdravo hrane da si mogu slozit nest, da nije dosadno jednolicno a istovremeno da pripazim na neke stvari poput ovih bjelancevina i masti
sve u svemu samo pisite sta jedete, tko zna mozda otkrijem neku novu namirnicu, neku čudnu ribicu (toga bar ima puno) ili zitaricu, neznam jel netko jeo kad jegulju ili zablje batake, to me uvijek zanimalo kakvo je??
ovako... da se nadovezem na tvoje ali i da odgovorim na pitanje za soju... niposto soju jesti, ni u kakvom obliku... ona je previse genedski modificirana tj. od tog pojma GMO soja je "zastitni znak" GMO namirnica....tako da, izbacite to iz prehrane...

a sto se tice tvojih zabljih bataka ja ih jedem i mogu ti rec da nisam jeo ukusnije meso od zabljih batkova a uz to nema masnoce... tj golo meso... piletina je 0 naspram zabe... zabe jegulja je takodjer dobra... al zabac mi je bolji...
HARD is offline  
Odgovori s citatom