Pogledaj jedan post
Old 26.01.2013., 16:53   #39
Quote:
Kukalica kaže: Pogledaj post

A vidi žene, za njih je Bog izmislio šminku

Mislim pa i ja sam sama sebi bolja dok se fino umijem, kremica za po danu, pa malo maskare, ovo ono, nego dok toga nema.

Tak i moje frendice kojima "uljetim" doma na kavu dok su u trenirci i bez šminke, mislim si bože sačuvaj, a dok se srede za faks ili izlazak - sasvim druga osoba, bomba.

Eto, što smo povlaštene!
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ha ha
pa dobro, ja samo kažem da je gaborki lakše da nađe lepog dečka nego gaboru bilo kakvu devojku. ni ovo prvo nije lako, ali ovo drugo je jako teško. naročito ako gabor nema drugih kvaliteta kao što ih nemam ni ja
Je, da. Ima logike, u pravu ste.

Kad smo već kod toga, evo najboljeg mogućeg, a za ružnoću vezanog tutoriala za žene i savjeta za muškarce (na kraju videića) s kojim se možete susrest na netu. Link za najbolji mogući tutorial, a za ružnoću vezanog, za žene i savjeta za muškarce koji možete susrest na netu.


Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
kako to da nikad nisam naleteo na takvu kao ti... a da, sve tave su zauzete... :
Hihihihihi. I see what you did there. Nice try, nice try.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ne kukam. samo čekam da dođem do neke love a onda ću se popraviti, pa možda nešto smuvati


Love. LOVE. Prevedi to što hoćeš LOVE na engleski i get yourself some LOVE, Mc'Lovin.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom