Pogledaj jedan post
Old 23.02.2017., 17:08   #4546
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Noup, u Hrvatskoj su dobili jednak broj mandata 56:56.
Dijaspora mi ne spada pod državu. Meni ne. Ne mogu na to utjecat u zakonodavnom smislu, ali mogu prezreti ove što pletu užičko po Dojčlandu kao proslavu pobjede hrvatske reprezentacije i misle da meni ovdje imaju pravo krojiti sudbinu.
Dobro, ti si odlucila iz svojih proizvoljno-subjektivnih razloga iz izbornog procesa koji je propisan zakonom i Ustavom, izuzeti 11. izbornu jedinicu, a ja cu onda, isto tako proizvoljno i subjektivno, iz izbornog procesa izuzeti recimo 8. izbornu jedinicu u kojoj je SDP dobio 7 mandata (a HDZ 3), pa je onda PO MENI, kada se sve zbroji i odzme, HDZ ukupno dobio izbore sa 7 mandata razlike.

Ti oduzimas 11. izbornu jedinicu, ja oduzimam 8. Razlog? Pa eto, tako, meni se ta izborna jedinica ne svidja, pa ju ne racunam. Nema veze sto su sve izborne jedinice ravnopravne i sto ravnopravno prema vazecem izbornom zakonu sudjeluju u izbornom procesu, ali ti si se odlucila ovdje malo zaigrati i skrojiti izborni proces po svojoj volji pa cu onda i ja tako napraviti.

SLUZBENI REZULTATI objavljeni od strane Drzavnog izbornog povjerenstva kazu - HDZ 59 mandata, SDP 56 mandata - a to sto se to tebi ne svidja, je jednostavno bad luck i nista vise. Ili recimo odi u izborno povjerenstvo pa im reci da su krivo izracunali rezultate izbora pa nam javi sta su ti rekli.
John_Wayne is offline