Pogledaj jedan post
Old 25.06.2005., 14:51   #10
Stvar je u tome što ja NEMAM BOLOVE U ŽELUCU...

Da kucnem u drvo, stvarno neznam što su bolovi u želucu... u životu me želudac bolio možda svega par puta i od toga 2 puta jer sam nešto krivo pojeo pa sam imao zatvor crijeva i drugi put valjda isto nešto krivo pojeo... svaki put mi se tako nešto dogodilo u kasno proljeće...

Ali stvar je u tome da ja već jako dugo pamtim da mi određene stvari dižu kiselinu... već sa 15-16 godina sam počeo izbjegavat sarmu i "korenje" čušpajz jer mi to najviše diže kiselinu...

Nemam nikakvih drugih problema sa želucem osim te kiseline... ali ne bi htio da ti problemi pređu u nešto veće i opasnije i htio bi reagirat na vrijeme...

Pošto jedem dosta jaku hranu (dosta, čak i previše mesa, krumpira, salamica i ostalih finih stvari koje seu sve samo ne zdrave), brijem da mi je želudac naviknut da mora "pun kufer radit" i da je zato kiselina pojačana... jer kao što sam rekao, nikakvih drugih problema sa želucem nemam... niti bolovi niti povraćanja... samo kiselina...

U principu sam zdrav ko dren (da kucnem u drvo - hmmm kak sam praznovjeran)...

U ovih 28 godina nikad s ničim nisam imao problema, vrlo rijetko sam prehlađen ili gripozan... kad su svi slinavi i šmrkavi i gripozni, ja sam zdrav ko puška... nikad u životu me nije bolio trbuh ili glava (ono na što se ljudi najviše žale) osim kad sam pretjerao s alkoholom onda je znala glava bolit i eventualno sam povraćao...

Nisam prebolio niti jednu dječju bolest i nikad nisam imao ništa polomljeno ili iščašeno... nikakvu veću bolest nisam nikad imao (tipa upala pluća, angina, bronhitis i slično)...

Jedino s čim sam od malih nogu imao problema su zubi... dosta su kvarljivi ali to je vjerovatno nasljedno jer mi mama ima jako loše zube... ali ni to me ne muči već 7 godina odkad sam se vratio iz vojske...

Ali osim toga stvarno NIŠTA...

I stvarno bi želio da tako i ostane i da tu blagodat što nemam većih problema sa zdravljem iskoristim na najbolji mogućni način...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom