Pogledaj jedan post
Old 15.08.2004., 23:58   #4
Re: Schwarzkopf palette blond ~ blonding spray

Quote:
Chloe kaže:
Jel netko to isprobao? Iskustva?
Chloe,
preporučam ti da probaš "stvarčice" od "John Frieda" - "sheer blonde" - linija za prirodnu blond kosu ili kosu boje meda + pramenovi

pakung, šampon, balzam i još dvije stvarčice već imam neko vrijeme i odlični su,
šampon (u liniji imaš 5 različita, mislim) i balzam (u liniji imaš 4 različita, mislim) zaista posvjetljuju kosu jer zadrže pored ostalog (npr. limunovu koricu koja aktivira sjaj i posvjetljuje, suncokretovo ulje iz sjemeniki suncokreta, kamilicu, med)

a osim toga u liniji imaš i odličnu stvar - gel s limunom koji ne oštečuje kosu, nanosi se na kosu prije izlaganja suncu i djelotvoran postaje pri samom izlaganju suncu kada se aktivira sastva limuna i kosa svijetli - gotovo prirodan proizvod, a opet ne jak kao obična limunska kiselina, pa kažem ne uništava kosu - ne suši je.

a imaš i još jednu super stvarčicu - losion sa zlatnim česticama koji se rasporedi prstima na pramenove kose koji nisu "zlačani" več više "medeno blond" i time uravnotežiš boju kose u gold blond sa predivnim zlatnim odsjajem Ma milina

ovdje sam navela samo neke njihove proizvode, ostalo možeš pogledati ovdje - http://www.johnfrieda.com/flash.htm
i onda u lijevom uglu u malom prozorčiću, malo ispisano idi na "our products" i surfi, surfi

sve ove proizvode toplo preporučam jer sam ih večinu isprobala i zaista su odlični
imate ih kupiti u Mulleru, (btw. ja sam išla u Kopar samo po šampon) , ako netko zna gdje ih se može kupiti u Hrv??
bila bih jako zahvalna
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline