Pogledaj jedan post
Old 26.03.2012., 20:03   #73
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Vau, povezuješ siromaštvo s primitivnošću, čak i kriminalom.
Sve više i više me fasciniraš. Krajnje negativno, naravno...
Ajde ti meni fino na ignore listu. Nisi sposoban da shvatis elementarne stvari pa nemamo sto raspravljati. Stavljaj rijeci nekome drugome u usta. Ja sam povezivao ono sto sam povezivao i rekao ono sto sam rekao, a tvoja nemogucnost shvacanja nije moj problem.

Quote:
dampyr kaže:
Moraš se dogovoriti sam sa sobom.
Isto kao gore. Tvoja nemogucnost shvacanja nije moj problem. Ti ne uspijevas razmisljati na vise layera, i nije ti jasno kako ja mogu istovremeno tvrditi da Kina ima povijesno pravo na Tibet, i da je meni osobno to nebitno.

Quote:
evo ti karte čisto kineskog carstva koje je nastalo nakon
Ma ja o Yuanu i Qingu a on o Mingu.

Quote:
Inače ja nisam niti rekao da su Kinezi ubijali po Africi, samo sam htio pokazati da kada dođu u priliku nisu ništa bolji.
To ti nije uspjelo. Tvoja argumentacija je na razini da je neki Kinez skrivio prometnu nesrecu u Africi pa su Kinezi jednaki drugima. Povrsno, manjkavo, i na razini trollanja.

Quote:
I ne mrzim Kinu ni najmanje.
Ili mrzis Kinu ili ti je jako stalo da na osobnoj razini dokazes kako nema boljeg i losijeg nego da smo svi djeca bozja istih karakteristika. I u jednom i drugom slucaju nema smisla za daljnju raspravu jer radikalno drukcije gledamo na stvari.


Eto toliko za ovu temu.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom